MENU CLOSE

Blog

Rejuvi – novatoriška permanento (tatuiruočių) išėmimo metodika

Tatuiruočių ir permanento meistrai žino: gražų, išbaigtą darbą visada lengviau atlikti ant intervencijos neturėjusios odos paviršiaus.

Išblukę, pakeitę spalvą permanento likučiai, nekokybiškos tatuiruotės nepuošia jų šeimininkų ir dažnai jau būna pabodę. Priežasčių pašalinti tatuiruotes ir ilgalaikį makiažą būna daug: pradedant nekokybišku jų atlikimu, baigiant psichologiniu diskomfortu dėl savo natūralumo praradimo.

Rinkoje jau daugelį metų galima įsigyti įvairiomis technologijomis gaminamų tatuiruočių ir permanento šalinimo preparatų. Skiriasi jų efektyvumas, šalutinio poveikio pasireiškimo tendencijos, poprocedūrinis gijimo laikotarpis. Vienų jų labai destruktyvūs (rūgštiniai preparatai), linkę formuoti randus, kiti neefektyvūs.

Rejuvi tatuiruočių šalinimo sistema (metodas) buvo sukurta kaip alternatyvi metodika tatuiruočių šalinimui lazeriu. Tatuiruotės šalinimas lazeriu pagrįstas aukštos energijos šviesos impulsu. Lazerio šviesos bangos ilgį reikia keisti nuo odos spalvos, nuo to, kokios spalvos pigmentus reikia pašalinti, nuo naudotų dažų tipo bei pačios tatuiruotės gylio.

Žalias ir geltonas pigmentai atspindi didelę dalį šviesos energijos, todėl lazeriu juos labai sunku pašalinti. Kadangi visus pigmentus galima atsekti pagal tris pagrindines spalvas: raudona, geltona ir mėlyna, tampa aišku, kad likusius pigmentų elementus gali būti sunku ar net neįmanoma pašalinti lazeriu. Vis dėlto lazerių dalelės tik suskirstomos, bet ne pašalinamos. Lazerinės procedūros brangios, nepanaikina tatuiruotės, o tik jas blukina.

Kuriant tatuiruotę į odą implantuojama tūkstančiai mažų rašalo dalelių. Dažai yra dažniausiai oksido pagrindu sukurti pigmentai. Geležies, chromo ir titano oksidų sudėtyje yra priklausomai nuo pigmento spalvos.

Rejuvi metodas susijęs su tatuiruotės metu implantuojamu rašalu – pigmentu, turinčių šarminių oksidų (kalcio, magnio, cinko). Medžiagos kartu su kitomis sudėtinėmis dalimis sudaro šarminį tirpalą 12,5 pH odos pH yra 5,5 pH. Rejuvi tatuiruočių šalinimo sistema yra pagrįsta Rejuvi tatuiruočių šalinimo kremo poveikiu, kuris yra suprojektuotas molekuliniu lygiu, jis susijungia su pigmentais suformuodamas stambesnes daleles, kurias oda gali lengvai išstumti į paviršių.

Priemonė nekenkia odai, ją sudaro neorganiniai junginiai. Vis dėlto šis metodas gali būti taikomas tik profesionalų. Rejuvi tatuiruočių šalinimo kremas buvo specialiai sukurtas tam, kad būtų maišomas su originaliais tatuiruotės dažais ir juos užfksuotų. Tada formulė pavirsta tirštesne substancija, kurią oda lengvai išstumia, kartu su ja ištraukdama ir užsifiksavusius tatuiruotės dažus. Proceduros eiga ir vėlesnis tatuiruotes šalinimas yra daug greitesnis ir efektyvesnis negu šalinant lazeriu. Šiuo metodu saugiai dirbama akių srityje (ko negalima atlikti lazeriu).

Rejuvi tatuiruočių šalinimo kremas vienodai veikia visus spalvinius pigmentus. Priemonė tokia veiksminga, kad techniškai įmanomas net toks dalykas, kad tatuiruotę pavyks pašalinti per vieną vienintelę procedūrą.

Atsižvelgiant į tai, kad oda turi atmintį, su ja reikia elgtis labai atsargiai ir atsakingai. Reikia tiksliai įvertinti situaciją ir šalinti tik tai, kas tikrai šalintina. Todėl

  • šalinti tik tas piešinio detales, kurios yra abejotinos estetinės vertės;
  • numatyti naujo ir seno piešinio panaudojimo galimybes;
  • turėti aiškią kliento įvaizdžio ar tatuiruotės kompozicijos viziją.

Nuo šiol tatuiruočių profesionalai ir ilgalaikio makiažo meistrai turi galingą ir efektyvią priemonę defektams šalinti!

Žurnalas Kosmetik 2013 rugpjūtis / rugsėjis

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *