MENU CLOSE

Apie permanentą

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI

divider
  • Domėtis procedūros eiga ir ją atliekančiu meistru, jo kompetencija. Juk jis įgyvendins Jūsų svajonę!
  • Apskaičiuoti dienas, kad procedūros data nesutaptų su menstruacijomis. Priešingu atveju bus jautru, praščiau įsisavins pigmentą.
  • Prieš procedūrą negerti kavos ir juodos arbatos, nes šie gėrimai daro organizmą dirglesnį.
  • 3 paras prieš negerti vitamino C, kuris skystina kraują.
  • Morališkai nusiteikti, kad po procedūros būsite ryški kelias dienas, neišvengsite paburkimų, patinimų, smulkių hematomų (ne visada), kad truputėlį maus, perštės pažeistą audinį.
  • Turėti rezervą laiko iki planuojamos šventės ar išvykimo (7-10 dienų), kol galutinai „išsilukštensite“.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI

divider

Spalvos kitimas. Dažniausiai kinta spalvos, sumaišytos iš kelių sudedamųjų dalių. Nesilaikant maišymo taisyklių, laikui bėgant išryškėja stipriausioji dažų sudėtinė dalis:

  • rudi antakiai tampa rausvi;
  • grafito spalvos – melsvi;
  • smėlio spalvos – oranžiniai, rusvi.

Daugelio spalvų tarpusavyje maišyti negalima. Reikia naudoti neutralizuojančias medžiagas aktyvioms spalvoms „gesinti“. Pvz. rudai spalvai – pilką, pilkai – truputėlį rusvos ir pan.

Jei organizmas sunkiai priima svetimkūnį pigmentą, gali prireikti papildomų korekcijų. Paprastai užtenka vienos. Taip pat papildomų korekcijų reikės, jei oda turi defektų – randų, spuogų, papilomų ir t.t. Procedūrai trukdo seborėja ir kiti odos susirgimai.

Griežtai laikomasi intervalų tarp procedūrų: ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnėsių. Po 3 mėnesių visiškai atsinaujina viršutiniai epidermio sluoksniai, ir meistrui tenka „skintis“ kelią iš naujo. Jei nesilaikoma 3 savaičių intervalo, galima išjudinti dar neįsitvirtinusį pigmentą, pažeisti nesugijusį audinį. Procedūrą patartina atlikti likus ne mažiau kaip 10-14 dienų iki kelionės į šiltuosius kraštus.

Makiažo ilgaamžiškumas sutrumpėja, jei:

  • dažnai lankotės saunoje, pirtyje, soliariume. Po šių procedūrų suaktyvėja odos regeneracija, todėl greičiau „suvalgomas“ pigmentas;
  • dažų molekulę naikina infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos);
  • UV spinduliai taip pat skatina pigmento nykimą;
  • odos šlifavimas;
  • organizmas silpnai toleruoja svetimkūnius.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA

divider
01

Konsultacija

Galima, bet nebūtina pirminė konsultacija. Procedūrai turi būti skirta užtektinai laiko. Laiką nustato pats meistras. Įprastinė trukmė - 1,5-2 val. Jei sudėtingas piešinys - ir daugiau.
03

Patvirtinimas

Pasirenkamas dizainas, spalva. Suderinamas su klientu būsimas vaizdas. Tai ypač svarbu. Meistras pradės dirbti tik įsitikinęs, kad tai Jums patinka.
02

Pasiruošimas

Nuskausminama specialiais tepalais. Darant lūpų makiažą, nuskausminama stomatologiniu būdu (injekcijos).
04

Atlikimas

Procedūros atlikimas. Meistras aparatu atsargiai „šiaušia“ epidermį ir įveda dažus. Kiek kartų tai atlikti, sprendžia meistras. Paprastai - 5 - 20 ir daugiau kartų. Procedūros metu papildomai tepama nejautrą palaikančiais medikamentais.
Procedūros pabaigoje meistras išsamiai supazindina su procedūrinės priežiūros taisykles ir įpareigoja klientą jų laikytis. Jeigu reikia, paskiria laiką korekcijai. Korekcija daroma ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnesių.
faq_img_01

ATMINTINĖ PO PROCEDŪROS

divider
  • Savaitę dvi negalima lankytis pirtyse, saunose, baseinuose, soliariumuose.
  • Ant pažeisto audinio nenaudoti kreminės pudros, lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), blakstienų tušo (jei akių).
  • Naudoti tik meistro nurodytus tepalus.
  • Jei ilgalaikis (permanentinis) makiažas atliktas akims arba antakiams, tai cheminiu būdu dažyti plaukelius bus galima tik po 2 savaičių.
  • Veido valymą atlikti galima bus tik po savaitės
  • Saulės vonių procedūros galimos tik po 1-2 savaičių.
  • Priauginti blakstienas po akių makiažo bus galima tik po 2 savaičių.

MINTYS PO PROCEDŪROS

divider

Pesimistė:

  • O dieve, kaip ryšku;
  • Kad tik nesutikčiau pažįstamų;
  • Gerai, kad pilnas šaldytuvas, dabar savaitę tūnosiu namie;
  • Ką pasakysiu vyrui? Kažin, ką pagalvos apie mane darbe?
  • Ar visiems patiks nauja mano išvaizda?

Optimistė:

  • Fantastiška, rytais ilgiau pamiegosiu!
  • Kaip išgražėjau, negaliu atsižiūrėti!
  • Sprogs iš pavydo kolegės!
  • Sporto klube, kelionėse nebevargins manęs „veido piešimas“!
  • Išdovanosiu dekoratyvinę kosmetiką!
  • Ant draugo peties daugiau nepaliksiu „antakio“!
DUK

APIE KĄ DAŽNIAUSIAI DISKUTUOJAMA ARBA MITŲ GRIOVIMAS

divider
img_services_04

Skausminga - neskausminga procedūra.

Bet kuris aparatas mechaniškai pažeidžia odą. Skauda tiems, kurie nuolat patiria stresą, yra pervargę, emociškai sudirgę, t.p. menstruacijų metu, atsiradus tolerancijai nuskausminamiesiems vaistams. Kiek bus klientų, tiek bus ir atsiliepimų apie procedūrą. Yra klientų, kurie procedūros metu užmiega, ir klientų, kurie nori kuo greičiau procedūrą užbaigti. Dar nesukurtas toks aparatas, kuris nesukeltų jokio skausmo.

Po procedūros - iškart į vakarėlį.

Kiekvienas meistras turi savo atlikimo techniką, kuri daugiau ar mažiau tausoja kliento odą. Tačiau ir kiekvienas klientas turi specifinį odos tipą, jos savybes. Labai svarbu kliento amžius, vartojami medikamentai, netgi papildai, kurie procedūros metu gali kiek įtakoti kraujavimą. Pasekmės – po procedūros patamsėję lūpos, lengvos kraujosrūvos lūpų audinyje. Žinoma, tai susiję daugiau su kliento amžiumi.

Atliekant akių ilgalaikį makiažą kiek paburksta akių vokai. Antakių procedūra sukelia mažiausiai rūpesčių – gal tik tiek kad jie būna intensyvios spalvos, kuri laikosi dažniausiai iki 5-os dienos.

Gera žinia, kad visi šie reiškiniai greitai praeina (per kelias valandas). Technikos, kurias naudoju aš, retai kada sukelia ilgalaikį estetinį diskomfortą. Tad po procedūros ar į šokius, ar į vakarėlį – spręsti jums!

Mano organizmas nepriima svetimkūnio - pigmento.

Ši teorija retai pasitvirtina. Dažnai nuo kelių korekcijų klientes apima neviltis – rezultato kaip nėra, taip nėra. Pakeiskit meistrą – šįsyk atkreipkite dėmesį į jo kompetenciją. Tokių probleminių klientų pasitaiko itin retai – maždaug santykiu 1 iš 300 ar rečiau. Dažniausiai nepatyrę meistrai tiesiog neįgyvendina Jūsų svajonės.

Galima ir nėsčioms.

Protingos besilaukiančios mamytės nealins savo organizmo papildomu streu, o protingas meistras patars atvykti procedūrai pagimdžius ir baigus maitinimą.

Skirtingos technikos, procedūrų pavadinimai – kurią procedūrą rinktis?

Daugelis jūsų intensyviai naršote internete ir ieškote savo meistro. Žinia, kiekvienas meistras savo techniką užvadina savaip (ombre, sombre, sandy brows, satin aquarelle lips, lip blush…) nors iš esmės tai yra ilgalaikio makiažo technika kaip esminis šios procedūros pavadinimas. Kai kurių meistrų darbai atlaiko kelių mėnesių laikotarpį ir išblunka. Kitų meistrų atlikti darbai išlieka ilgėliau – 2-5-7 metus priklausomai kaip ilgai klientus tenkina procedūros rezultatai. Kokybiškas darbas blunka tolygiai nekeisdamas spalvos.

Kalbant atskirai apie antakius, atliekamus plaukeline technika, tai – atskira antakių įvaizdžio kūrimo sritis, kurioje reikia itin atsakingai įvertinti kliento amžių bei odos tipą. Šios technikos, tame tarpe ir microblading, tinka anaiptol ne visiems klientams dėl galutinio rezultato sugijus (fragmentinis plaukelio išlikimas, spalvos migracijos…)

Tatuažo technika atliktas darbas laikosi ilgiausiai, jis tik menkai pablunka ir lieka odoje dešimtmečiais (dažniausiai tai akių sritis, nes čia plona oda, kuri itin gerai deponuoja pigmentą). Pasvarstykime: gerai tai ar blogai? Jei atliktu dizainu ir spalva klientas yra patenkintas, tai puiku! Tačiau jei norisi naujo įvaizdžio ir senasis dizainas bei spalva trukdo tai pasiekti – didelis minusas.

Viską aptarkite su meistru. Šiuolaikinės tendencijos rekomenduoja trumpiau gyvuojantį rezultatą, nes poreikis keistis yra natūralus procesas, kuriam neturėtų būti išorinių kliūčių.

Apibendrinant reikia pasakyti, kad meistrą reikia rinktis ne pagal kainą, o pagal tai, ką įžvelgiate jo darbuose (pradėkite nuo darbinių meistro profilių) – tai turi atitikti jūsų susikurtą estetinę sampratą. Rekomendacijos yra labai svarbu, tačiau visada įvertinkite rekomenduojančio asmens įvaizdį. Jei tai pasigėrėjimo vertas darbas, vadinasi, gali pasisekti ir jums!

Tai tas pat, kaip ir tatuiruotė.

Tatuiravimo metu pigmentas patenka į dermą, apatinį tinklinį dermos suoksnį (glaudus skaidulinis jungiamasis audinys, pereinantis į hipodermą) ir ten kapsuliojasi – apauga fibroze. Bėgant laikui pigmentas mažai keičia savo savybes ir išlieka visam gyvenimui. Naudojami specialūs aparatai, kurie ir įterpia pigmentą į apatinį dermos sluoksnį.

Viršutinis dermos sluoksnis yra spenelinis sluoksnis (purus jungiamasis audinys su daug kraujagyslių), kurio speneliai suaugę su epidermiu. Atliekant ilgalaikį makiažą svarbu pigmentą įterpti epidermio/dermos (spenelinio sluoksnio) jungtyje, kad ateityje tai netaptų tattoo. Dėl įvairių priežasčių: odos netolygumo, odos deponavimo savybių, pigmento savybių, technikos ypatumų, ilgalaikio makiažo daugkartinio atnaujinimo gali nutikti ir taip, kad ilgalaikis makiažas tampa tattoo. Net ir šiuolaikinės technikos, naujausi aparatai nuo to neapsaugo. Tačiau nereikia nusiminti – šiandien galima pasiūlyti daug būdų pigmentui išimti: lazeriu arba įvairiais removal metodais (MRemoval, Rejuvi)

Vitiligo arba „baltmės“, plotuose įvestas pigmentas neužsilaiko.

Tikrai galiu patikinti, kad nėra jokio skirtumo ar oda su pigmentu, ar be jo – pigmentas puikiai įterpiamas abiem atvejais.

Po ilgalaikio antakių makiažo iškrito plaukai, sutrumpėjo blakstienos.

Plauko folikulas yra gilesniame odos sluoksnyje, nei darbo metu reikalingas gylis pigmentui įvesti. Antakių ir blakstienų plaukeliai keičiasi kas 1-3 mėnesius. Jei procedūros atlikimas sutampa su pilnai išaugusių plaukelių pasišalinimo faze, gali susidaryti įspūdis, kad procedūra jums pakenkė – plaukeliai iškrito. Jie vėl ataugs jiems skirtu laiku

Augaliniai pigmentai geresni už kitus rinkoje esančius pigmentus.

Sąvokomis „bio“ ir „eko“ visada buvo daugiau ar mažiau spekuliuojama. Reikia pasverti visus minusus ir pliusus: augalinis biopigmentas greit blunka, keičia atspalvį. Kiti geresnės kokybės rinkoje esantys pigmentai kuriami laboratorijose ir nenusižengia jokiems sąvokos „sveika, patikima“ kriterijams, yra patvarūs, nekeičia atspalvio (jei griežtai laikomasi spalvų maišymo technologijos).

Turiu labai aktyvų herpeso virusą ir bijau darytis ilgalaikį lūpų makiažą.

Paprastai herpesas turi savo „mėgstamas“ vietas: lūpos, panosė, sėdmenys ir t.t. Herpeso virusas suaktyvėja nusilpus imunitetui. Atlikus lūpų mikropigmentacijos procedūrą sudirginama viruso “buveinė”. Kai imunitetas stiprus, procedūra įtakos neturi. Imunitetui nusilpus virusas pasireiškia dažniau, kartais sukelia nemažai komplikacijų. Kaip išvengti Herpes viruso manifestacijos – išsamiau skaitykite čia: Medicina. Herpeso virusas. Tačiau yra ir džiuginančių naujienų – šiuolaikiniai pigmentai ir jų įvedimo technikos atlaiko ir šį išbandymą.

Ar nepakenks regėjimui?

dažnai susimąsto klientės. Su regėjimu ši procedūra neturi nieko bendra. „Aukštasis pilotažas“, kai meistras apatinio ir viršutinio voko procedūrą atlieka klientui užsimerkus. Kaip tai įmanoma? 🙂 Įmanoma! Tai vienas iš įgudusio meistro atpažinimo būdų.

Susidomėjote, ar turite daugiau klausimų?