MENU CLOSE

Permanentinio makiažo šalinimas

Šiuo metu grožio rinkoje susiduriama su daugybe atvejų, kai ankstesnis ilgalaikis makiažas kliento nebepuošia, o meistras negali sukurti naujos versijos, kol nebus pašalintas prieš tai įvestas pigmentas. Tai sukelia klientui nemažai rūpesčių. Problematika yra ta, kad pigmentą įvesti į odą yra lengva, tačiau išimti kur kas sunkiau. Pigmentas, kuris nepasišalino daugelį metų – ne išbluko, ne pašviesėjo yra jos didenybė tattoo. Daugybiniai ilgalaikio makiažo atnaujinimai, įvairių kartų pigmentai sluoksnis ant sluoksnio suformuoja koncentruotą pigmentais užpildytą substanciją, kurią mūsų kūnas nepajėgus suskaidyti, išvalyti. Todėl į pagalbą stoja lazeris ir ne lazerinis pigmento išėmimo būdai.

Kodėl lazeriui į pagalbą ateina kiti alternatyvūs metodai? Lazeris būtų tobula priemonė pigmentui išimti jei ne tam tikros spalvos, kurių jis negali „matyti”  (ypač žalia spalva ir visos kitos spalvos, miksuotos su titano dioksidu). Titano dioksidas yra absoliuti kontraindikacija lazeriui (visos odos, kamufliažinės spalvos). Čia būtina įsiterpti kitiems – efektyviems cheminiams pilingams, kurie puikiai atpažįsta bet kurią spalvą/pigmentą – ją suardo ir iškelia į odos paviršių. Šis metodas jau seniai tapo saugus ir labai efektyvus sprendžiant sunkiai lazeriu valomo pigmento klausimus.

Antakių šalinimas

Antakių mados itin greitai keičiasi, todėl reikia labai atsakingai žvelgti į šią sritį. Reikia šalinti tai, kas tikrai nepadeda kuriamai naujai kokybei: t.y stipriai pakitusi spalva, nesimetriška, įmantri forma.

Šalinant antakius išskirčiau šią problematiką:

Raudoni antakiai. Juos šalinti sudėtingiausia. Dėl specifinės pigmento sudėties – didelės geležies oksido koncentracijos – šalinant lazeriu pigmentas pilkėja. Jei forma nepriekaištinga, klientas atgauna įprastų antakių spalvą, nors ir ne itin patrauklų pilkumą. Tačiau kartais šalinant lazeriu, geležies oksidas suskyla iki gelsvos spalvos. Rekomenduotina šalinti MRemoval.

Gelsvai žalsva spalva. Lazeris čia yra bejėgis. Daugybinės lazerio procedūros neduoda jokių rezultatų, nes lazeris šios spalvos nemato. Net ir visais įmanomais būdais šią spalvą maskuojant gerų rezultatų nepasieksite. Geriausia ją šalinti nelazeriniu pigmento išėmėju MRemoval.

Juodi/pamėlę antakiai. Juos puikiai šalina MRemoval arba šio ir šarminio removal kombinacija. Galima pašalinti net ir 20 metų senumo antakius. Metodas parenkamas pagal atvejo sudėtingumą.

Keliais pigmento sluoksniais padengti antakiai. Čia galima rasti įvairių kartų pigmentų sluoksnius, kurie evoliucijos eigoje pakeitė spalvą. Daugelis meistrų galvoja, kad yra tikslinga perdengti seną tatuažą naujais sluoksniais siekiant patrauklios, naujos antakių spalvos. Tačiau taip manyti yra labai klaidinga, nes nauji sluoksniai nesusilieja į bendrą visumą, o tik suformuoja antakį antakyje – naujoviškų antakių iliuziją. Tai didelė estetinė problema, kurią anksčiau ar vėliau reikės spręsti. O spręsti ją tenka kombinuotu būdu: rūgštiniai, šarminiai išėmėjai, lazerio procedūros.

Akių pravedimų šalinimas

Nors daugelis galvoja, kad tai pati sudėtingiausia pigmento šalinimo sritis, iš tikrųjų taip nėra. Daugeliu atvejų pigmentas pašalinamas vos per vieną kartą. Naudoju itin veiksmingą šalinimo techniką, kuriai būdinga produktų bei atlikimo prietaisų įvairovė.

Nepageidaujamas pigmentas akių srityje tampa ypač po blefaroplastikos procedūrų (vokų pakėlimo). Chirurgas dirba savo darbą – preciziškai šalina audinių perteklių ir jam nė motais ilgalaikio makiažo dizainas, nes tai ne jo atsakomybė išsaugoti jį nepakitusį.

Visai nereikia pergyventi, kai audiniams sugijus, matysite savo akių paryškinimą išsiklaipiusį ar kitaip deformuotą. Į pagalbą atskubės MRemoval ir nepageidaujamos dizaino detalės bus pašalintos. Lygiai taip pat galima pašalinti ir visą akių viršaus ar apačios pravedimą – nesvarbu kokio storio jis būtų. Nėra nieko lengviau nei pašalinti akių šešėliavimą. Šešėliavimo technika atlikti darbai šalinasi vos per vieną procedūrą.

Lūpų pigmento šalinimas

Lūpų pigmentas šalinamas atsargiai dėl specifinės audinio stuktūros. Tai pažaidus audinys ir pigmento šalinimas priklauso nuo užduoties sudėtingumo.

Kontūro šalinimas. Dažniausiai pigmentas būna giliai ir grubokai įvestas. Galimai prireiks keletos procedūrų norint jį saugiai pašalinti. Priklausomai nuo spalvos intensyvumo gali būti naudojamas hibridinis (rūgštys/šarmai) šalinimo būdas. Lazeris dažniausiai yra nepageidaujamas lūpų pigmentų šalinime dėl negatyvaus poveikio spalvai (tamsėja).

Visos lūpų spalvos šalinimas. Labai veiksminga procedūra norint pašalinti netinkamą spalvą ar titano dioksido pagrindu įvestą pigmentą. Po procedūros lūpos ženkliai nušviesėja ir nebūtina kartoti procedūrą jei tenkina lūpų atspalvis ir spalvos intensyvumas.

Titano dioksido šalinimas

Tai atskira tema pigmento šalinimo procedūrų kategorijoje. Titano baltalo nešalina joks lazeris. Paveikus titano dioksidą lazeriu, pigmentas tampa tamsiai pilkas, kas lūpų srityje sukelia didelių estetinių problemų. Yra galimas tik ne lazerinis pigmento išėmimo būdas. Pigmentas šalinasi dramatiškai (poprocedūriniai šašai ganėtinai stori), tačiau užtikrintai – jau per pirmą procedūrą pasišalina didelė dalis pigmento.

Kodėl jį reikia šalinti? Kodėl nerekomenduojama jo didelė koncentracija pigmentuose?

Titano dioksido galima aptikti daugelio gamintojų gaminamuose pigmentuose. Didelės jo sankaupos audiniuose atsiranda, jei pakartotinai atliekamos procedūros pigmentais, kurių sudėtyje yra didelė titano dioksido koncentracija.Titano baltalas iš organizmo niekada nepasišalina. Jis kaip cementas įsitvirtina odos struktūroje ir lieka amžiams. Dar visai neseniai meistrai maskuodavo savo klaidas ar senus ilgalaikius makiažus, pigmento migraciją. Deja, tai buvo ir yra tik laikinas problemos sprendimas. Vėliau tai klientui sukelia papildomų rūpesčių, nes:
– audinys sukietėja, surambėja, laikui bėgant gali išsivystyti rimta alergija titano baltalui;
– oda suformuoja reljefą, nes išstumia titano dioksido dalelytes į odos paviršių – oda tarsi pasidengia pluta;
– kamufliažinė, nude spalva visada laikui bėgant tampa balta arba gelsva, estetiškai nepritampančia dėme odoje;
– naują pigmentą sunku arba praktiškai neįmanoma įvesti ant titano dioksidu padengtos odos;
– lazeris šio pigmento neišnaikina, o tik transformuoja į tamsiai pilką spalvą;

Tikiuosi, kad meistrai, kurdami grožį, susimąstys daugiau apie pigmento sudėtį bei jo sudėtinių dalių evoliuciją odoje.

Procedūrų kainos