MENU CLOSE

Lūpų ilgalaikis makiažas

divider
Lūpos visada buvo ir bus viena iš veido puošmenų - joms reikia skirti atitinkamą dėmesį. Negražių lūpų nebūna, būna tik apleistos ir užmirštos lūpos.
Kiekvienos lūpos turi savo gleivinės spalvą - ji varijuoja nuo labai blyškios iki tamsios ir intensyvios. Ne visos šios spavos yra patrauklios ar puošiančios jų savininkes. Asimetrija, amžiaus pokyčiai, audinio sunykimas - visa tai atima galimybę džiaugtis lūpų grožiu.
Laimei, šiuolaikinis ilgalaikis makiažas gali išspręsti daugybę problemų: suteikti apimtį, išgauti simetriją, pasiūlyti pačią patraukliausią spalvą, kuri suskambins lūpas kiekviename veide. Pasiūloma universaliausia spalva, kuri puikiai tarnauja kiekvieną dieną ir kuri nuostabiai atrodo vakarėlio kontekste. Drasesnėms moterims galima pasiūlyti ir išskirtinių spalvinių sprendimų.
Jei jums atlikta hialurono injekcijos - ne bėda. Atvikščiai - įvestas pigmentas labai subtiliai atskleis visą savo spalvos esmę.
Lūpos po procedūros bus kiek patinę, tačiau patinimas atslūgsta jau po kelių valandų po procedūros. Ryškumas preina jau penktą dieną po procedūros.
Korekcija, jei jos reikia, atliekama po 4-6 savaičių.