MENU CLOSE

Ilgalaikio makiažo šalinimo mokymai

Neabejoju, kad jau senokai dairotės mūsų rinkoje ir esate paieškose „kaip gi surasti tą patį veiksmingiasią būdą pigmentui išimti“.

Šiuo metu rinkoje susiduriama su daugybe atvejų, kai removal metodai nėra pajėgūs išvalyti tam tikrų gamintojų pigmentus. Klientas atsiduria tokioje padėtyje, kai ankstesnis ilgalaikis makiažas kliento nebepuošia, o meistras negali sukurti naujos versijos, kol nebus pašalintas prieš tai įvestas pigmentas. Tai sukelia klientui nemažai rūpesčių, nes tenka ieškoti naujo meistro, kuris sugebėtų tą pigmentą pašalinti. Kodėl tuo Meistru negalėtumėte būti jūs ??? Nes klientas dažniausiai pasilieka ten, kur juo pasirūpinama visapusiškai – atlieka pigmento išėmimą ir… naują ilgalaikį makiažą.

MRemoval produktas yra sukurtas tiems meistrams, kurie supranta, kad neužtenka žinoti kaip pigmentą įvesti – reikia žinoti ir kaip jį išimti. Šis produktas pagamintas Lietuvoje ir sertifikuotas Europos Sąjungoje, atitinka aukščiausius rinkos standartus. MRemoval metodas – tai saugaus pigmento išėmimo procedūros susisteminimas šiuolaikiniame kontekste, naudojant procedūrų video ir išsamius procedūros žingsnių aprašymus. Žinios pateikiamos nuosekliai ir aiškiai.

 Todėl aš jus nuoširdžiai kviečiu į „gyvus“ mokymus, kurių metu sužinosite viską apie pigmentus, kurie įvedami į odą ir ko galima iš jų tikėtis laikui bėgant. Jų sudėtis, charakteristika ir lemia išėmimo procedūros schemą, kurią išmokus, galima sėkmingai išvalyti bet kurios kilmės pigmentą. Mokymų metu jūs atrasite daug nuostabių žinių, kurios pakeis visiems laikams jūsų supratimą apie ilgalaikį makiažą. Ką tik atliktas ilgalaikis makiažas ar tatoo ir 20 metų senumo darbai – visus juos vienija bendra lemtis – būti išvalytais, jei to prireiks kliento estetinei gerovei. “Gyvų” mokymų metu atliksite ir savo pirmąją pigmento valymo procedūrą – tai suteiks jums pasitikėjimo vėliau savarankiškai atlikti panašaus pobūdžio procedūras. Po mokymų jūsų laukia žinių užtvirtinimas MStudy platformoje, kur vyks tiesioginis bendravimas su manimi –  jūsų mentoriumi. Čia jūs rasite 6 užduotis, kurias perėję tapsite MRemoval Master ir gausite savo logo. Taip pat būsite įvesti į MRemoval Meistrų žemėlapį, kuris padės klientui lengviau rasti MRemoval procedūros meistrą.

 MRemoval procedūra yra:

  1. Trumpa procedūra;
  2. Neskausminga procedūra;
  3. Labai efektyvi procedūra.
  4. Galima dirbti tiek veido, tiek kūno srityse.
  5. Galima atlikti mašinėle ir manualiniu būdu.
  6. Pelninga procedūra, nes laiko ir produkto sąnaudos yra itin mažos.

O svarbiausia šių mokymų nauda, kad mokėdamos atlikti MRemoval procedūrą jūs visada išlaikysite savo autoritetą ir kompetenciją klientų tarpe. Tapkite MRemoval Master ir jūs būsite nepralenkiamas grožio srities ekspertas !

Šiuo metu grupiniai mokymai kainuoja 580 EUR, individualūs – 790 EUR. MRemoval produktų ir įrankių rinkinys įskaičiuotas. Jūsų dar laukia MStudy žinių paketas su 21 tema ir daugybė procedūrų video su aprašymais, kuriuos galėsite naudoti kaip “paruoštukus” jūsų procedūroms.