MENU CLOSE

Apie permanentą

KAIP PASIRUOŠTI PROCEDŪRAI

 • Domėtis procedūros eiga ir ją atliekančiu meistru, jo kompetencija. Juk jis įgyvendins Jūsų svajonę!
 • Apskaičiuoti dienas, kad procedūros data nesutaptų su menstruacijomis. Priešingu atveju bus jautru, praščiau įsisavins pigmentą.
 • Prieš procedūrą negerti kavos ir juodos arbatos, nes šie gėrimai daro organizmą dirglesnį.
 • 3 paras prieš negerti vitamino C, kuris skystina kraują.
 • Morališkai nusiteikti, kad po procedūros būsite ryški kelias dienas, neišvengsite paburkimų, patinimų, smulkių hematomų (ne visada), kad truputėlį maus, perštės pažeistą audinį.
 • Turėti rezervą laiko iki planuojamos šventės ar išvykimo (7-10 dienų), kol galutinai „išsilukštensite“.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI

Spalvos kitimas. Dažniausiai kinta spalvos, sumaišytos iš kelių sudedamųjų dalių. Nesilaikant maišymo taisyklių, laikui bėgant išryškėja stipriausioji dažų sudėtinė dalis:

 • rudi antakiai tampa rausvi;
 • grafito spalvos – melsvi;
 • smėlio spalvos – oranžiniai, rusvi.

Daugelio spalvų tarpusavyje maišyti negalima. Reikia naudoti neutralizuojančias medžiagas aktyvioms spalvoms „gesinti“. Pvz. rudai spalvai – pilką, pilkai – truputėlį rusvos ir pan.

Jei organizmas sunkiai priima svetimkūnį pigmentą, gali prireikti papildomų korekcijų. Paprastai užtenka vienos. Taip pat papildomų korekcijų reikės, jei oda turi defektų – randų, spuogų, papilomų ir t.t. Procedūrai trukdo seborėja ir kiti odos susirgimai.

Griežtai laikomasi intervalų tarp procedūrų: ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnėsių. Po 3 mėnesių visiškai atsinaujina viršutiniai epidermio sluoksniai, ir meistrui tenka „skintis“ kelią iš naujo. Jei nesilaikoma 3 savaičių intervalo, galima išjudinti dar neįsitvirtinusį pigmentą, pažeisti nesugijusį audinį. Procedūrą patartina atlikti likus ne mažiau kaip 10-14 dienų iki kelionės į šiltuosius kraštus.

Makiažo ilgaamžiškumas sutrumpėja, jei:

 • dažnai lankotės saunoje, pirtyje, soliariume. Po šių procedūrų suaktyvėja odos regeneracija, todėl greičiau „suvalgomas“ pigmentas;
 • dažų molekulę naikina infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos);
 • UV spinduliai taip pat skatina pigmento nykimą;
 • odos šlifavimas;
 • organizmas silpnai toleruoja svetimkūnius.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA

01

Konsultacija

Galima, bet nebūtina pirminė konsultacija. Procedūrai turi būti skirta užtektinai laiko. Laiką nustato pats meistras. Įprastinė trukmė - 1,5-2 val. Jei sudėtingas piešinys - ir daugiau.
03

Patvirtinimas

Pasirenkamas dizainas, spalva. Suderinamas su klientu būsimas vaizdas. Tai ypač svarbu. Meistras pradės dirbti tik įsitikinęs, kad tai Jums patinka.
02

Pasiruošimas

Nuskausminama specialiais tepalais. Darant lūpų makiažą, nuskausminama stomatologiniu būdu (injekcijos).
04

Atlikimas

Procedūros atlikimas. Meistras aparatu atsargiai „šiaušia“ epidermį ir įveda dažus. Kiek kartų tai atlikti, sprendžia meistras. Paprastai - 5 - 20 ir daugiau kartų. Procedūros metu papildomai tepama nejautrą palaikančiais medikamentais.
Procedūros pabaigoje meistras išsamiai supazindina su procedūrinės priežiūros taisykles ir įpareigoja klientą jų laikytis. Jeigu reikia, paskiria laiką korekcijai. Korekcija daroma ne anksčiau kaip po 3 savaičių ir ne vėliau kaip po 3 mėnesių.

ATMINTINĖ PO PROCEDŪROS

 • Savaitę dvi negalima lankytis pirtyse, saunose, baseinuose, soliariumuose.
 • Ant pažeisto audinio nenaudoti kreminės pudros, lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), blakstienų tušo (jei akių).
 • Naudoti tik meistro nurodytus tepalus.
 • Jei ilgalaikis (permanentinis) makiažas atliktas akims arba antakiams, tai cheminiu būdu dažyti plaukelius bus galima tik po 2 savaičių.
 • Veido valymą atlikti galima bus tik po savaitės
 • Saulės vonių procedūros galimos tik po 1-2 savaičių.
 • Priauginti blakstienas po akių makiažo bus galima tik po 2 savaičių.

MINTYS PO PROCEDŪROS

Pesimistė:

 • O dieve, kaip ryšku;
 • Kad tik nesutikčiau pažįstamų;
 • Gerai, kad pilnas šaldytuvas, dabar savaitę tūnosiu namie;
 • Ką pasakysiu vyrui? Kažin, ką pagalvos apie mane darbe?
 • Ar visiems patiks nauja mano išvaizda?

Optimistė:

 • Fantastiška, rytais ilgiau pamiegosiu!
 • Kaip išgražėjau, negaliu atsižiūrėti!
 • Sprogs iš pavydo kolegės!
 • Sporto klube, kelionėse nebevargins manęs „veido piešimas“!
 • Išdovanosiu dekoratyvinę kosmetiką!
 • Ant draugo peties daugiau nepaliksiu „antakio“!
DUK

APIE KĄ DAŽNIAUSIAI DISKUTUOJAMA ARBA MITŲ GRIOVIMAS

Skausminga - neskausminga procedūra.

Bet kuris aparatas mechaniškai pažeidžia odą. Skauda tiems, kurie nuolat patiria stresą, yra pervargę, emociškai sudirgę, t.p. menstruacijų metu, atsiradus tolerancijai nuskausminamiesiems vaistams. Kiek bus klientų, tiek bus ir atsiliepimų apie procedūrą. Yra klientų, kurie procedūros metu užmiega, ir klientų, kurie nori kuo greičiau procedūrą užbaigti. Dar nesukurtas toks aparatas, kuris nesukeltų jokio skausmo.

Po procedūros - iškart į vakarėlį.

Visi procedūros dėsniai patvirtina: jei meistras dirbo nuoširdžiai, tai bus ir paburkimų, ir paraudimų, smulkių hematomų (pvz., lūpų srityje). Taip pat bus didelė pigmento koncentracija, todėl ir vaizdas itin ryškus. Neišgąsdins tik Karmen tipo moters – jai „kuo ryškiau, tuo geriau“. Kuklesnes moteris vaizdas varo į neviltį, tad į vakarėlį jos

Mano organizmas nepriima svetimkūnio - pigmento.

Ši teorija retai pasitvirtina. Dažnai nuo kelių korekcijų klientes apima neviltis – rezultato kaip nėra, taip nėra. Pakeiskit meistrą – šįsyk atkreipkite dėmesį į jo kompetenciją. Tokių probleminių klientų pasitaiko itin retai – maždaug santykiu 1 iš 300 ar rečiau. Dažniausiai nepatyrę meistrai tiesiog neįgyvendina Jūsų svajonės.

Galima ir nėsčioms.

Protingos besilaukiančios mamytės nealins savo organizmo papildomu streu, o protingas meistras patars atvykti procedūrai pagimdžius ir baigus maitinimą.

Kontūrinio makiažo pliusas - spalvos nekeičia, o tik tolygiai blunka.

Tolygiai blunka tik be priekaištų atliktas darbas, nesvarbu kokiu aparatu, su sąlyga, kad išlaikyta pigmentų maišymo technologija ir kad kliento oda be defektų.

Tai tas pat, kaip ir tatuiruotė.

Tatuiravimo metu pigmentas patenka į dermą, ten kapsuliuojasi, laikui bėgant nekeičia savo savybių, taigi, išlieka visam gyvenimui. Ilgalaikio makiažo pigmentas yra apatiniame epidermio sluoksnyje, todėl dėl šio sluoksnio fiziologinių savybių per 2-7 metus sunyksta veikiant vidaus ir išorės veiksniams. Skiriasi aparatai ir atlikimo technika. Tatuiruočių aparatai galingesni, triukšmingesni. Veido srityje atliekamos mikropigmentacijos aparatai tylesni, beveik nevibruoja. Čia ne badoma, o piešiama.

Vitiligo arba „baltmės“, plotuose įvestas pigmentas neužsilaiko.

Kokybiškai atliekamam makiažuiui tai ne kliūtis. Beje, oda be pigmento koreguojama odos spalvos pigmentu.

Po ilgalaikio antakių makiažo iškrito plaukai, sutrumpėjo blakstienos.

Plauko folikulas yra gilesniame odos sluoksnyje, nei procedūros metu pasiekiamas gylis, todėl ir nepažeidžiamas. Antakių ir blakstienų plaukeliai keičiasi kas 1-3 mėnesius. Jei procedūros atlikimas sutampa su pilnai išaugusių plaukelių pasišalinimo faze, gali susidaryti įspūdis, kad procedūra jums pakenkė – plaukeliai iškrito.

Augaliniai pigmentai geresni už kitus rinkoje esančius pigmentus.

Sąvokomis „bio“ ir „eko“ visada buvo daugiau ar mažiau spekuliuojama. Reikia pasverti visus minusus ir pliusus: augalinis biopigmentas greit blunka, keičia atspalvį. Kiti geresnės kokybės rinkoje esantys pigmentai kuriami laboratorijose ir nenusižengia jokiems sąvokos „sveika, patikima“ kriterijams, yra patvarūs, nekeičia atspalvio (jei griežtai laikomasi spalvų maišymo technologijos).

Turiu labai aktyvų herpeso virusą ir bijau darytis ilgalaikį lūpų makiažą.

Paprastai herpesas turi savo „mėgstamas“ vietas: lūpos, panosė, sėdmenys ir t.t. Herpeso virusas „suveši“, nusilpus imunitetui. Atlikus mikropigmentacijos procedūrą, sudirginamos vietos, kuriose tūno virusas. Kai imunitetas stiprus, visa tai praeina be pėdsako. Nusilpus virusas dažniau “išlenda”, kartais sukelia nemažai komplikacijų. Apie tai išsamiau skaitykite čia: Medicina. Herpeso virusas. Tačiau yra džiuginanti žinia – šiuolaikiniai pigmentai ir jų įvedimo technologija atlaiko šį žiaurų išbandymą.

Ar nepakenks regėjimui?

dažnai susimąsto klientės. Su regėjimu ši procedūra neturi nieko bendra. „Aukštasis pilotažas“, kai meistras apatinio ir viršutinio voko procedūrą atlieka klientui užsimerkus. Kaip tai įmanoma? 🙂 Įmanoma! Tai vienas iš įgudusio meistro atpažinimo būdų.

Susidomėjote, ar turite daugiau klausimų?