Top image

Video

Vilnius

Olandų g. 19-1,
Tel. (8~5) 2609555
Mob. (+370) 650 74227
el.paštas. info@ellapermanent.lt

Darbo laikas:
I-V 9:00 - 19:00
VI 9:00 - 15:00
VII - Nedirbame
Kas naujo? » Naujienos
Naujienos
2016-01-07

2015 Ipsen MASTERCLASS ANATOMIE Feb 2 PARIS - AGENDA

Prancūzijos ir kitų šalių plastikos chirurgai dalijosi savo patirtimi sprendžiant estetines senstančio veido ir kaklo problemas, didžiausią dėmesį skirdami botulintoksino „A Dysport“ panaudojimo galimybėms.

Mūsų šalies grožio srities profesionalai, kad suspėti su laiku, mokslininkų laimėjimais, nuolat semiasi naujų žinių. Vienas iš naujausių pavyzdžių - grožio terapeutė, straipsnių kosmetologijos temomis autorė, daugybės seminarų lektorė, Estetinės ir Medicininės mezoterapijos asociacijos (EMMA) įkūrėja Ella Sakalauskienė, LSMU Kauno klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos vadovas, profesorius, mokslų daktaras Rytis Rimdeika, dermatovenerologė Natalija Jasaitienė farmacijos kompanijos „Ipsen“ atstovų kvietimu dalyvavo „Anatomy Masterclass“ mokymuose (į juos buvo pakviesta 118 dalyvių (plastikos chirurgų, grožio terapeutų) iš 12 pasaulio šalių). Jų metu garsūs Prancūzijos ir kitų šalių plastikos chirurgai dalijosi savo patirtimi sprendžiant estetines senstančio veido ir kaklo problemas, didžiausią dėmesį skirdami botulintoksino „A Dysport“ panaudojimo galimybėms.

Aukščiausio profesionalumo lektorių žinių bagažas, patirtis, sėkmės istorijos renginio dalyviams paliko neišdildomą įspūdį. Kaip ir puikai organizuota „Anatomy Masterclass“ mokymų struktūra.