Top image

Video

Vilnius

Olandų g. 19-1,
Tel. (8~5) 2609555
Mob. (+370) 650 74227
el.paštas. info@ellapermanent.lt

Darbo laikas:
I-V 9:00 - 19:00
VI 9:00 - 15:00
VII - Nedirbame
Kas naujo? » Naujienos
Naujienos
2016-01-07

Microblading technikos virtuozo Branko Babičiaus viešnagė Lietuvoje

2015-ųjų liepos 16-20 dienomis Lietuvos permanentinio makiažo meistrų asociacijos prezidento Manto Vaitkevičiaus pastangomis mūsų šalyje viešėjo didžiuliu užimtumu garsėjantis, tačiau begaliniu noru savo žinias perduoti kuo didesniam specialistų ratui degantis mikropigmentacijos maestro B. Babic

2015-ųjų liepos 16-20 dienomis Lietuvos permanentinio makiažo meistrų asociacijos prezidento Manto Vaitkevičiaus pastangomis mūsų šalyje viešėjo didžiuliu užimtumu garsėjantis, tačiau begaliniu noru savo žinias perduoti kuo didesniam specialistų ratui degantis mikropigmentacijos maestro B. Babic. Jo mokymams, kaip atlikti ilgalaikį makiažą pagal naujausią microblading techniką, buvo sudarytos trys mokinių grupės, kurių kiekvienoje buvo virš 20-ties žmonių (ne paslaptis, kad tokį mokinių skaičių paprastai renka didžiosios šalys: Vokietija, Anglija, JAV irk t.). Kaip supratote, susidomėjimas renginiu buvo milžiniškas, tačiau tiesa yra tokia: nelengvai įvaldomos microblading technikos meistru tampa ne kiekvienas – tik virtuoziškai dirbantis permanentinio makiažo specialistas.

Didžiulį įspūdį dalyviams paliko ne tik maestro B. Babic mokymo metodika (ji puikiai susisteminta, intensyvus mokymosi kursas leidžia įsisavinti pagrindinius šios technikos niuansus, vengiant pagrindinių klaidų renkantis atlikimo schemas), bet ir jo besišypsančių asistentų komanda, kurios nariai nė per žingsnį nesitraukė ir pagelbėjo didžiuliam pulkui žinių ištroškusių lietuvių meistrų.