Top image

Video

Vilnius

Olandų g. 19-1,
Tel. (8~5) 2609555
Mob. (+370) 650 74227
el.paštas. info@ellapermanent.lt

Darbo laikas:
I-V 9:00 - 19:00
VI 9:00 - 15:00
VII - Nedirbame
Bendraukime
Bendraukime

 

Ilgalaikio makiažo meistro paieškos

Tiesa yra karti: neprofesionaliai atlikto ilgalaikio makiažo pasekmės išlieka visam gyvenimui. Oda primena apie prastos kokybės, netolygiai įvestą pigmentą, o veido audinių pakitimai, randėjimai išduoda, kad procedūra buvo grubiai atlikta. Į tarpląstelinį sluoksnį patekęs dažuose esantis pernelyg didelės koncentracijos titano oksidas iš organizmo nepasišalina ir apie save primena baltos spalvos pavidalu. Kaip nesuklysti pasirenkant ilgalaikio makiažo meistrą?
*Neskubėkite. Atidžiai peržiūrėkite specialisto darbų fotografijas, pamėginkite atskirti, kur dekoratyvinis makiažas, kur padirbėta „fotošopu“, o kur matyti realus procedūros rezultatas.
*Pasidomėkite konkretaus meistro išsilavinimu (didelis privalumas - aukštojo mokslo studijos kosmetologijos srityje), forumuose skelbiamais atsiliepimais apie jo darbus, bendravimo meną. Susidūrusieji, taip sakant, akis į akį, paprastai nuomonę išsako šviesiai tiesiai, plačiau pakomentuoja ir pačią procedūrą.

*Ženklai, kad meistras yra aukšto lygio profesionalas yra ilgos klientų eilės ir, žinoma, procedūros kaina – ją apsprendžia darbo priemonių kokybė, meistro kvalifikacija, patirtis, pasiekimai.

Noriu atkreipti Jūsų dėmesį!

*Derinant su meistru procedūros laiką, pasiteiraukite: ar jis turi kvalifikacijos pažymėjimą; ar patalpa, kurioje bus atliekama procedūra, yra tvarkinga ir atitinka visus keliamus higienos normų reikalavimus; paprašykite meistro parodyti savo darbų katalogą, būtinai jam užduokite visus rūpimus klausimus.

*Leiskite meistrui pradėti darbą tik tuomet, kai piešinyje matysite tiksliai tokią, kokią įsivaizdavote, antakių, lūpų ar akių vokų formą bei dažų spalvą.

*Neretai įvairios akcijos, įtartinai žema procedūros kaina įspėja, kad meistras stokoja darbo.

Sėkmės ieškant tikro profesionalo!