Top image

Video

Vilnius

Olandų g. 19-1,
Tel. (8~5) 2609555
Mob. (+370) 650 74227
el.paštas. info@ellapermanent.lt

Darbo laikas:
I-V 9:00 - 19:00
VI 9:00 - 15:00
VII - Nedirbame
Apie permanentą » Mitai apie permanentą
Apie ką dažniausiai diskutuojama arba Mitų griovimas

Mikropigmentacija > kontūrinis makiažas > lingeristika... = ilgalaikis makiažas (permanentas). Anglų kalbos žodis "permanent"  reiškia ilgalaikis. Visi išvardyti ilgalaikio makiažo terminai savo esme nesiskiria, nes reiškia ilgalaikio rezultato sukūrimą. Skiriasi tik aparatai ir atlikimo technika. Pavyzdys: 10 įsigys vienodus aparatus, tačiau tik keletui pavyks virtuoziškai įvaldyti atlikimo techniką. Klientui belieka ieškoti geriausiai užsirekomendavusio meistro.

Skausminga - neskausminga procedūra. Bet kuris aparatas mechaniškai pažeidžia odą. Skauda tiems, kurie nuolat patiria stresą, yra pervargę, emociškai sudirgę, t.p. menstruacijų metu, atsiradus tolerancijai nuskausminamiesiems vaistams. Kiek bus klientų, tiek bus ir atsiliepimų apie procedūrą. Yra klientų, kurie procedūros metu užmiega, ir klientų, kurie nori kuo greičiau procedūrą užbaigti. Dar nesukurtas toks aparatas, kuris nesukeltų jokio skausmo.

Po procedūros - iškart  į vakarėlį. Visi procedūros dėsniai patvirtina: jei meistras dirbo nuoširdžiai, tai bus ir paburkimų, ir paraudimų, smulkių hematomų (pvz., lūpų srityje). Taip pat bus didelė pigmento koncentracija, todėl ir vaizdas itin ryškus. Neišgąsdins tik Karmen tipo moters - jai „kuo ryškiau, tuo geriau“. Kuklesnes moteris vaizdas varo į neviltį, tad į vakarėlį jos tikrai neis.

Mano organizmas nepriima svetimkūnio - pigmento. Ši teorija retai pasitvirtina. Dažnai nuo kelių korekcijų klientes apima neviltis - rezultato kaip nėra, taip nėra. Pakeiskit meistrą - šįsyk atkreipkite dėmesį į jo kompetenciją. Tokių probleminių klientų pasitaiko itin retai - maždaug santykiu 1 iš 300 ar rečiau. Dažniausiai nepatyrę meistrai tiesiog neįgyvendina Jūsų svajonės.

Galima ir nėsčioms. Protingos besilaukiančios mamytės nealins savo organizmo papildomu streu, o protingas meistras patars atvykti procedūrai pagimdžius ir baigus maitinimą.

Kontūrinio makiažo pliusas - spalvos nekeičia, o tik tolygiai blunka. Tolygiai blunka tik be priekaištų atliktas darbas, nesvarbu kokiu aparatu, su sąlyga, kad išlaikyta pigmentų maišymo technologija ir kad kliento oda be defektų.

Tai tas pat, kaip ir tatuiruotė. Tatuiravimo metu pigmentas patenka į dermą, ten kapsuliuojasi, laikui bėgant nekeičia savo savybių, taigi, išlieka visam gyvenimui. Ilgalaikio makiažo pigmentas yra apatiniame epidermio sluoksnyje, todėl dėl šio sluoksnio fiziologinių savybių per 2-7 metus sunyksta veikiant vidaus ir išorės veiksniams. Skiriasi aparatai ir atlikimo technika. Tatuiruočių aparatai galingesni, triukšmingesni. Veido srityje atliekamos mikropigmentacijos aparatai tylesni, beveik nevibruoja. Čia ne badoma, o piešiama.

Vitiligo arba „baltmės“,  plotuose  įvestas pigmentas neužsilaiko. Kokybiškai atliekamam makiažuiui tai ne kliūtis. Beje, oda be pigmento koreguojama odos spalvos pigmentu.

Po ilgalaikio antakių makiažo iškrito plaukai, sutrumpėjo blakstienos. Plauko folikulas yra gilesniame odos sluoksnyje, nei procedūros metu pasiekiamas gylis, todėl ir nepažeidžiamas. Antakių ir blakstienų plaukeliai keičiasi kas 1-3 mėnesius. Jei procedūros atlikimas sutampa su pilnai išaugusių plaukelių pasišalinimo faze, gali susidaryti įspūdis, kad procedūra jums pakenkė - plaukeliai iškrito.

Augaliniai pigmentai geresni už kitus rinkoje esančius pigmentus. Sąvokomis „bio“ ir „eko“ visada buvo daugiau ar mažiau spekuliuojama. Reikia pasverti visus minusus ir pliusus: augalinis biopigmentas greit blunka, keičia atspalvį. Kiti geresnės kokybės rinkoje esantys pigmentai kuriami laboratorijose ir nenusižengia jokiems sąvokos „sveika, patikima“ kriterijams, yra patvarūs, nekeičia atspalvio (jei griežtai laikomasi spalvų maišymo technologijos).

Turiu labai aktyvų herpeso virusą ir bijau darytis ilgalaikį  lūpų makiažą. Paprastai herpesas turi savo „mėgstamas“ vietas: lūpos, panosė, sėdmenys ir t.t. Herpeso virusas „suveši“, nusilpus imunitetui. Atlikus mikropigmentacijos procedūrą, sudirginamos vietos, kuriose tūno virusas. Kai imunitetas stiprus, visa tai praeina be pėdsako. Nusilpus virusas dažniau "išlenda", kartais sukelia nemažai komplikacijų. Apie tai išsamiau skaitykite čia: Medicina. Herpeso virusas. Tačiau yra džiuginanti žinia - šiuolaikiniai pigmentai ir jų įvedimo technologija atlaiko šį žiaurų išbandymą.

Ar nepakenks regėjimui? - dažnai susimąsto klientės. Su regėjimu ši procedūra neturi nieko bendra. „Aukštasis pilotažas“, kai meistras apatinio ir viršutinio voko procedūrą atlieka klientui užsimerkus. Kaip tai įmanoma? :) Įmanoma! Tai vienas iš įgudusio meistro atpažinimo būdų.