Top image

Video

Vilnius

Olandų g. 19-1,
Tel. (8~5) 2609555
Mob. (+370) 650 74227
el.paštas. info@ellapermanent.lt

Darbo laikas:
I-V 9:00 - 19:00
VI 9:00 - 15:00
VII - Nedirbame
Apie mane
Apie mane

Grožio pasaulio guru žinias godžiai geriu ir praktiškai pritaikau daugybę metų. Ir tai nereiškia, kad tuo didžiuojuosi – paprasčiausiai noriu pasakyti: žinių nebūna per daug. Kuo platesnis jų bagažas, tuo užtikrinčiau jautiesi rankomis liesdamasis prie žmogaus veido su tikslu pakoreguoti tai, ką gražaus davė gamta, bet atėmė bėgantis laikas. Viliuosi, kad Jums įdomu, kiek žinių esu sugėrusi visa savo esybe...

Menas man nesvetimas nuo vaikystės...

Kauno „Aušros“ gimnazijoje mokiausi sustiprinto piešimo klasėje, studijavau vakarinėje Dailės mokykloje, iš kurios iškeliavau su diplomu rankose. 1991 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijau meninio stiklo dailininkės specialybę.

Porą metų dirbau leidykloje „Europa“ knygų iliustratore, vėliau pasitaikė galimybė pažinti dar kitokį meno skonį – nėriau į reklamos sritį. Fotosesijos žurnalams, vaizdo klipų kūrimas, meniniai projektai, darbai su garsiais fotomeninkais (Vaidotu Grigu, Sauliumi Paukščiu, Vaiva Abromaityte, Valdu Janučiu ir kt.).  Visapusiška patirtis pagimdė begalinį norą praverti moters grožio pasaulio duris. Žinoma, kad jį įgyvendinau -  1996 metais Vokietijoje, grožio institute „Die Zwei Permanent Profis“ baigiau kosmetologijos studijas ir įgijau ilgalaikio makiažo meistrės specialybę.

1997 m. Vilniuje įsteigiau stiliaus studiją „Elstina“, kurioje iki šiol netrūksta klientų.